Naučte se efektivně obchodovat!

 

Živě streamované obchodování, analýzy a přímá exekuce obchodů

Co nabízí Live room?

Sledujte živou seanci, mějte možnost klást otázky, zapojit se do diskuze a sledovat vstupy do obchodních pozic v reálném čase. Jednou týdně streamovaná hlavní část odpolední obchodní seance na akciovém indexu e-mini Nasdaq100, kde máte možnost vidět přímo v reálném čase vyhodnocené obchodní signály a vstupní formace, bezprostřední analýzu pohybů trhu, nastavení a exekuci jednotlivých obchodů a mnoho dalších detailů souvisejících s full-time intradenním tradingem futures na akciových indexech. V rámci probíhající diskuze mohou diváci klást své dotazy a zapojit se do dialogu o obchodování a price-action analýze trhů.

Veškeré živé přenosy jsou v rámci 4 týdnů archivovány a vy tak získáte možnost pustit si tyto záznamy po určitou dobu zpětně a čerpat z nich další důležité a cenné informace pro váš vlastní trading. Každý live stream zároveň začíná krátkým briefingem před zahájením seance, kde identifikujeme důležité úrovně, obchodní příležitosti a uvádíme rady a tipy pro daný obchodní den.

 

Zúčastněte se pravidelného live streamu!

V současné době jsou živé streamy z časových důvodů pozastaveny.

 

Zakoupením populárního 
nebo premiového balíčku získáte
plný přístup do Live Room.

ZAČNĚTE HNED

 

Chci sledovat živé vysílání

 

lukáš adámek trading

Lukáš Adámek se věnuje price-action obchodování akciových indexů již od roku 2012. Na základě svých zkušeností a znalostí vytvořil projekt LAT, jehož posláním je sdílení obchodů, analýz, rad a zkušeností v podobě článků a videopříspěvků širší veřejnosti. Pokud hledáte průvodce na vaší cestě ke konzistentnímu price-action tradingu a chcete se vyhnout zbytečným chybám, LAT je tu pro vás.

2024 © | LATRADING.cz | Webdesign fenomen | GDPR | Obchodní podmínky | Administrace