Naučte se efektivně obchodovat!

Lukáš Adámek

Lukáš Adámek

 

Lukáš Adámek je zakladatel projektu LAT a dlouhodobý intradenní trader vlastních price-action obchodních strategií. Obchodování akciových indexů se věnuje již od roku 2012. Po dvouletém backtestování a simulaci vytvořil strategii Volume Action Trading, která se zabývá analýzou jediného ukazatele - Volume pro identifikaci vstupu velkých hráčů do trhu a obchodování v souladu s těmito pohyby. Po ročním obchodování této strategie na reálném účtu s reálnými penězi opustil svoje dosavadní zaměstnání a stal se intradenním obchodníkem na plný úvazek. Je dlouhodobým přispěvatelem a členem redakce www.fxstreet.cz. Na svých dlouholetých zkušenostech a fungujícím know-how postavil projekt Lukáš Adámek Trading jako cestu pro všechny, kteří se chtějí stát finančně a časově nezávislými full-time obchodníky.


Milan Kusý

Milan Kusý

Milan Kusý je intradenní price-action obchodník LAT strategií a pevný článek týmu. Milan byl jedním z prvních studentů LAT obchodního systému a díky poctivé práci a zapálení pro svět finančních trhů se stal za krátkou dobu obchodníkem na plný úvazek. V našem trading blogu můžete nalézt jeho pravidelné články, postřehy a analýzy, které jsou postavené na bohatých osobních zkušenostech a praxi v tradingu akciových indexů.


Michal Kašpar

Michal Kašpar

Michal Kašpar je fotograf, grafik a IT guru našeho týmu. Autor grafického návrhu webu a jeho jednotlivých funkčností. Zodpovídá za grafickou podobu našeho projektu, článků, prezentací a tak podobně.

 

 

 

lukáš adámek trading

Lukáš Adámek se věnuje price-action obchodování akciových indexů již od roku 2012. Na základě svých zkušeností a znalostí vytvořil projekt LAT, jehož posláním je sdílení obchodů, analýz, rad a zkušeností v podobě článků a videopříspěvků širší veřejnosti. Pokud hledáte průvodce na vaší cestě ke konzistentnímu price-action tradingu a chcete se vyhnout zbytečným chybám, LAT je tu pro vás.

2024 © | LATRADING.cz | Webdesign fenomen | GDPR | Obchodní podmínky | Administrace