Naučte se efektivně obchodovat!

náš tým | časté dotazy | kontakt

 

Co je Lukáš Adámek Trading?

LAT je unikátní intradenní obchodní systém, který je postaven na jednoduchých, snadno uchopitelných a aplikovatelných strategiích, díky nimž dosahuje bezmála 75% úspěšnosti.

Lukáš Adámek se jako trader specializuje na intradenní obchodování akciových indexů a jeho zkušenosti s burzovním obchodováním sahají až do roku 2012. V roce 2014 vytvořil obchodní systém Volume Action Trading, který traduje jako hlavní obchodní systém dodnes.

Vizí projektu LAT a jeho týmu je šířit tento úspěšný obchodní systém a model mezi začínající i pokročilé tradery, a to prostřednictvím obsahového webu, mentoringu a coachingu.

Na základě našich dlouholetých zkušeností s akciovými indexy a price-action vám pomůžeme přinést do vašeho obchodování jasná pravidla, naučíme vás přemýšlet jako úspěšný intradenní trader a v neposlední řadě vám ukážeme, jak se stát konzistentně profitujícím obchodníkem.

Pomáháme všem
našim zákazníkům nebýt
jeden z mnoha, ale ten,
na kom záleží.

Osobní přístup, individuální coaching a systematický postup jsou atributy, které reprezentují obchodní systém Lukáš Adámek Trading.

  

 

 

PROČ VYBRAT LAT?

 

"Hledám profesionální coaching a zkušeného mentora."

"Nedokáži mít konzistentně ziskové výsledky."

"Zajímá mě intradenní obchodování akciových indexů."

"Chci se stát profesionálním traderem na plný úvazek."

"Hledám cestu ke stabilitě a profitabilnímu obchodování."

"Chci obchodovat fungující price-action strategie."

 

 

Trhy ignorují naše
představy o jejich budoucím vývoji

|

Strategie VAT a 3MCT

Díky těmto systémům nepracujete s představami,
ale konzistentní statistickou úspěšností
 

Zjistit více

 

lukáš adámek trading

Lukáš Adámek se věnuje price-action obchodování akciových indexů již od roku 2012. Na základě svých zkušeností a znalostí vytvořil projekt LAT, jehož posláním je sdílení obchodů, analýz, rad a zkušeností v podobě článků a videopříspěvků širší veřejnosti. Pokud hledáte průvodce na vaší cestě ke konzistentnímu price-action tradingu a chcete se vyhnout zbytečným chybám, LAT je tu pro vás.

2024 © | LATRADING.cz | Webdesign fenomen | GDPR | Obchodní podmínky | Administrace