Naučte se efektivně obchodovat!
 
MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY?

 

Buďte v obraze

V této sekci se snažíme zodpovědět otázky o nás a našich službách. Projděte dotazy níže, je pravděpodobné, že na mnoho vašich otázek naleznete odpovědi.

 

Co je LAT?

Lukáš Adámek Trading znamená profesionálně vytvářený obsah, mentoring, coaching a podporu pro intradenní obchodování vlastních price-action strategií. Lukáš Adámek a jeho tým předávají své dlouholeté zkušenosti a obchodní strategie začínajícím i pokročilým traderům.

 

Je mentoringový program vhodný i pro zájemce, kteří chodí do zaměstnání?

Ano, většina studentů LAT systému jsou lidé chodící do zaměstnání, tomu se přizpůsobuje plán individuálních coachingů a termíny webinářů.

 

Komu je LAT určeno?

Všem zájemcům o konstantní a ziskové výsledky prostřednictvím intradenního obchodování futures na finančních trzích. Je vhodný také pro obchodníky hledající změnu a smysluplný trading.

 

Jak mi může obsah na tomto webu pomoci?

Díky dlouholetým zkušenostem, fungujícím strategiím a zodpovědnému přístupu k obchodování může být tento web vaším začátkem kariéry profesionálního obchodníka. LAT představuje jasnou a fungující filozofii pro obchodování intradenních price-action strategií.

 

Co představuje filozofie a trading LAT?

Cestu ke konstantně ziskovému tradingu vlastních intradenních price-action strategií. Zároveň představuje jasně definovaný a daty podložený přístup k trhům, jejich analýze a obchodování.

 

Je LAT vhodný pro začátečníky?

Ano, LAT je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé tradery. Celý coachingový program je postavený na postupném nabalování znalostí a vědomostí, proto není nutný žádný vstupní level pro absolvování našich kurzů.

 

lukáš adámek trading

Lukáš Adámek se věnuje price-action obchodování akciových indexů již od roku 2012. Na základě svých zkušeností a znalostí vytvořil projekt LAT, jehož posláním je sdílení obchodů, analýz, rad a zkušeností v podobě článků a videopříspěvků širší veřejnosti. Pokud hledáte průvodce na vaší cestě ke konzistentnímu price-action tradingu a chcete se vyhnout zbytečným chybám, LAT je tu pro vás.

2024 © | LATRADING.cz | Webdesign fenomen | GDPR | Obchodní podmínky | Administrace